بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

کارگاه آموزشی "نقش زنان در گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق" ویژه مشاوران بانوان فرمانداری ها، ادارات ، دستگاه های اجرایی و بانوان شاغل شرکت برق منطقه ای در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، در این کارگاه آموزشی شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده این شرکت گفت: اصلاح الگوی مصرف به معنی نهادینه کردن روش صحیح استفاده از منابع کشور است که سبب ارتقای شاخص های زندگی و کاهش هزینه زندگی می شود، همچنین زمینه ای برای گسترش عدالت اجتماعی به وجود می آورد.

وی با بیان اینکه همه در زمینه اصلاح الگوی مصرف مسئول هستیم، افزود: تنوع و تعداد وسایل برقی در خانواده ها زیاد شده و بانوان به عنوان مدیران اقتصادی خانواده باید ضمن بهره مندی از اینگونه وسایل به صورت منطقی و صحیح ، به راحتی هزینه مصرف برق خانوار را کاهش داده و به اقتصاد کشور و بهره مندی سایر شهروندان از نعمت برق نیز کمک کنند.

احمدی روزبهانی ادامه داد: رعایت الگوی مصرف و تعهد به انجام آن ناشی از احساس مسئولیتی است که هر کدام از ما نسبت به مردم خواهیم داشت. در این میان زنان نه تنها در خرید لوازم و مواد مصرفی نقش مهمی دارند، بلکه در مصرف صحیح و نگهداری مواد مصرفی نیز باید مدیریت داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر احساس وظیفه و حفظ سرمایه های کشور در زنان ایجاد شود، آنان در حفظ منابع ملی تاثیر بسزایی خواهند داشت و این امر الگوی مناسب مصرف برای نسل های بعدی می شود.

شایان ذکر است، در این کارگاه آموزشی احمد حبیبیان رئیس گروه مطالعات مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای خوزستان و اکبر صادقی کارشناس ارشد ساتبا در سخنرانی های خود به اهمیت و جایگاه مدیریت مصرف برق پرداختند.

گفتنی است،این همایش یک روزه توسط دفتر برنامه ریزی نیروی انسانی وآموزش معاونت منابع انسانی و با همکاری معاونت برنامه ریزی و تحقیات ، امور زنان و خانواده و روابط عمومی برگزارشد.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : علی سراج همدانی      1396/6/11
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :