بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: با توجه به مشکلات پیش آمده در بهمن ماه سال گذشته برای صنعت برق استان، تعداد 93 پست برق تا پایان سال 97 پوشش عایقی می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفتگو با خبرنگار این شرکت در مورد اهمیت پوشش عایقی اظهار داشت:پس از وقوع پدیده گرد و خاک گسترده و همزمانی آن با رطوبت و بارش اندک باران در بهمن ماه سال گذشته، سطح عایقی مقره های چینی دچار ضعف عایقی، جریان خزشی، شکست عایقی و خاموشی در سطح شبکه شد.

وی افزود: پس از بحران یادشده با تشکیل جلسات فنی متعدد با کارشناسان و متخصصان وزارت نیرو در سطح ملی و استانی، مقرر شد نسبت به انجام عملیات پوشش عایقی ایستگاههای برق برای جلوگیری از ایجاد جریان خزشی و شکست عایقی اقدام فوری صورت گیرد.

دشت بزرگ درخصوص برنامه انجام پوشش عایقی گفت: دراین راستا،مقررشده 40 دستگاه پست برق تاقبل ازشروع تابستان سال97 در سه مرحله پوشش عایقی شوند،که درمرحله اول 11 دستگاه، مرحله دوم 15 دستگاه و درمرحله سوم 14 دستگاه پست برق انتقال و فوق توزیع پوشش عایقی می شوند.

وی با اعلام اینکه این عایق بندی در سطوح ولتاژی مختلف(33/132/230/400) انجام می شود، تصریح کرد: تعداد 53 دستگاه پست برق باقیمانده نیز در سال 97 پوشش عایقی می شوند که در مجموع با هدف گذاری صورت گرفته تا پایان سال آینده ، 93 دستگاه پست برق با هزینه تقریبی 414 میلیارد ریال ، پوشش عایقی می گردند.

تمام /

منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : علی سراج همدانی      1396/6/13
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :