بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

اختتامیه مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور تورج فتاحی سرپرست دفتر روابط عمومی، موسی احمدی راد مشاورمدیر عامل و مسئول بسیج و نوراله شکیبایی مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی در استادیوم تختی اهواز با اهدای جوایز به برندگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، این مسابقات در سه رشته دو و میدانی، شنا و تنیس روی میز ‏برگزار شد که نتایج آن در ذیل آمده است.

برندگان مسابقات دو میدانی کارکنان شرکت با مشارکت بسیج در سه رده سنی و رشته سرعت :

رده سنی اول: امین کوهی از ترابری مقام اول، سید امیر حمزه صالحی راد از ترابری مقام دوم و جلال همتی از معاونت بهره برداری مقام سوم.

رده سنی دوم: علی عبیات از مدیریت مالی مقام اول، عباس رضوان از دیسپاچینگ جنوب غرب مقام دوم و حسین محسن پور از مدیریت مالی مقام سوم.

رده سنی سوم: فرشید چال اشتری از معاونت مالی و پشتیبانی مقام اول، امید قمر از مدیریت مالی مقام دوم و حمید عشیری از مدیریت حراست مقام سوم.

برندگان مسابقات دو و میدانی فرزندان پسر با مشارکت بسیج در چهار رده سنی و رشته سرعت:

رده سنی اول: ایلیا طهماسبی مقام اول، الیاس بیت سیاح مقام دوم و امیر حسین پور مقام سوم.

رده سنی دوم: بنیامین قمر مقام اول، فرشاد عشیری مقام دوم و صالح شریفی مقام سوم.

رده سنی سوم: مجتبی عبیات مقام اول، پارسا نادعلی مقام دوم و عباس عشیری مقام سوم.

رده سنی چهارم: محمد امینی مقام اول، امیرحسین چال اشتری مقام دوم و محمد امین نعیمی مقام سوم.

برندگان مسابقات شنا کارکنان با مشارکت بسیج با حضور 60 نفر از پرسنل و فرزندان پسر در چهار رده سنی و رشته آزاد:

رده سنی اول بخش کارکنان: علی رزاقی مقام اول، سید جلال الدین قریشی مقام دوم و حسین عباسی مقام سوم.

رده سنی دوم بخش کارکنان: احسان شیخ زاده مقام اول، علی زبیدی مقام دوم و عبدالله آقایی مقام سوم.

رده سنی سوم بخش کارکنان: فرهاد فولادی مقام اول، ایراهیم صیادی مقام دوم و عبدالمناف شریف مقام سوم.

رده سنی چهارم بخش کارکنان: عبدلخضر مشعشی مقام اول، محمد ابراهیم مظلوم زاده مقام دوم و منصور نعیمی مقام سوم.
در بخش فرزندان پسر

رده سنی اول: محمد مخدوم مقام اول، صالح شریفی مقام دوم و بنیامین قمر مقام سوم.

رده سنی دوم: محمد عرفان عالی پور مقام اول، متین دانایی فر مقام دوم و محمد ایلیل دهدار مقام سوم.

رده سنی سوم: علی ارفاوی مقام اول، ابوالفضل عالی پور مقام دوم و بهنام قمر مقام سوم.

رده سنی چهارم: محمد امینی مقام اول، محمد امین نعیمی مقام دوم و امیر حسین چال اشتری مقام سوم.

برندگان مسابقات تنیس روی میز کارکنان

تیم اول معاونت مالی و امور پشتیبانی الف با ترکیب: جاسم مشعلی، منوچهر طیب طاهر، فرشید چال اشتری، فرهاد شفیعیان، محمود دوایی فر و عبدالله بیت مشعل

تیم دوم معاونت بهره بردای ناحیه جنوب (آبادان) مقام دوم با ترکیب: محمود باقری، احسان کمالی نژاد، سید مهران سیدی، هادی احمدی و امین الماسی

تمام /




منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : علی سراج همدانی      1396/7/17




RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
دوشنبه 1 آبان 1396  /  2 صفر 1439  /  2017 23 Oct  - ساعت :