بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوب شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت : عملیات پوشش عایقی (RTV)کلیه تجهیزات برقی پست برق 400 به 132 کیلو ولت میلاد آبادان با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، رضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد : این اقدام به منظور پایداری شبکه برق، تامین انرژی پایدار و جلوگیری از حوادث احتمالی و اعمال خاموشی ناخواسته و گسترده، در راستای مقاوم سازی و افزایش سطح عایقی تجهیزات برقی در پُست های برق این ناحیه بخصوص برای آمادگی تابستان سال آینده انجام شده است.

وی ادامه داد: با وجود گرمای شدید در ناحیه و برقدار بودن تجهیزات، پوشش عایقی پُست انتقال برق میلاد آبادان باحجم بسیار گسترده ای در مساحتی به ابعاد 16 هکتار در مدتی بیش از سه ماه با تلاش شبانه روزی پرسنل و با رعایت کلیه نکات ایمنی و نظارت بهره برداران پُست انجام گرفت.

مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوب اضافه کرد: این پوشش عایقی با تکیه بر دانش و تخصص نیروهای متخصص داخلی در شرایطی بسیار دشوار و سخت ، به منظور جلوگیری از اثرات مُخرب ریزگردها ، طی چندین عملیات با برنامه ریزی بسیار دقیق وحساس و بدون اعمال خاموشی به مشترکان صنعتی و خانگی منطقه انجام گردید.

خاطرنشان می گردد: امور بهره برداری ناحیه جنوب جزو نواحی نه گانه معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان، شامل شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، اروند، چوئبده، مینوشهر، دارخوین و شلمچه است.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی      1396/8/22
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :