بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

جلسه تودیع ومعارفه مدیرجدید امور بهره برداری ناحیه شمال ِشرق با حضور معاون بهره برداری، مشاور معاونت در امور انتقال، مدیریت بهره برداری انتقال، مدیر حراست فیزیکی، شرکت تعمیرات و مجموعه پرسنل درامور بهره برداری ناحیه شمال ِشرق برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مسعود قنواتی معاون بهره برداری با بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع در منطقه و قدردانی از پرسنل و اقدامات انجام شده، گفت: این ناحیه از مناطق کمتر توسعه یافته استان بوده و همکاران شرکت با وجود شرایط سخت کار در منطقه، با تلاش شبانه روزی توانستند فعالیت خوب و مهمی در این امور به نتیجه برسانند و با خدمت رسانی شایسته و تأمین برق مطمئن و پایدار برای همه مشترکان زمینه آسایش و زیرساخت های رفاه اجتماعی را فراهم کنند.

در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از زحمات محسن مرادی مدیر قبلی ناحیه شمال ِشرق، محسن علی پناهی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان مدیر امور بهره بردای ناحیه شمال ِشرق منصوب گردید تا تحت نظر مدیریت بهره برداری انتقال در معاونت بهره برداری انجام وظیفه نمایند.

همچنین در این آیین تودیع و معارفه، محسن مرادی که 9 سال مدیریت بهره برداری ناحیه شمال ِشرق را بر عهده داشت، ضمن تشکر از همکاران خود در امور بهره برداری این ناحیه برای محسن علی پناهی در مسئولیت جدید آروزی موفقیت کرد.

محسن علی پناهی نیز ضمن تشکر از زحمات محسن مرادی، ابراز امیدواری کرد که در جهت پایداری شبکه و برق رسانی مطمئن به هموطنان از هیچ گونه تلاشی دریغ نورزد.

تمام /

منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی      1396/8/23
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :