بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوب شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت : عملیات ساختمانی و بهینه سازی اتاق فرمان جدید پست برق پاسارگاد باموفقیت به انجام رسیده و بهینه سازی ساختمان های قدیمی و فرسوده دیگر ناحیه نیز در دست اقدام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، رضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار این شرکت بیان کرد : پست برق قدیمی آبادان با 50 سال قدمت نیاز به نوسازی و مرمت و افزودن قسمت های ساختمانی جدید برای کارایی بهتر داشت، به همین جهت توسط امور بهینه سازی معاونت انتقال نیرو و نظارت و برنامه ریزی امور بهره برداری ناحیه جنوب، کار مرمت و نوسازی این پست و احداث قسمت های ساختمانی جدید به آن در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ساختمان جدید طی مدت 75 روز بدون اعمال خاموشی به مشترکین و تجهیزات منصوبه و با ضریب ایمنی بالا با امکانات مناسب شامل سرویس بهداشتی ،آشپزخانه و حمام روشنایی مناسب انجام گردیده و مورد بهره برداری قرارگرفت.

مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوب شرکت برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد: همچنین در راستای بهینه سازی ساختمان های قدیمی و فرسوده پُست های برق ناحیه جنوب؛ مرمت و بازسازی اتاق های فرمان و محوطه پُست های برق، دارخوین و پتروشیمی قدیم آبادان طبق برنامه ریزی های انجام شده در دست اقدام است.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : رضا محمدیان      1396/10/16
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :