بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق اهواز معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به دلیل قدمت عمر بالای تجهیزات در پست زرگان که باعث عملکرد ناصحیح بریکر و طولانی شدن مدت خاموشی در هنگام عملیات ها شده بود، اقدام به تعویض یک دستگاه بریکر، یک دستگاه سکسیونر و یک دستگاه کلید اتصال به زمین شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، امیر زبیدی در گفت و گو با خبرنگار این شرکت اظهار داشت : به دنبال حوادث مربوط به بریکر پست زرگان که به دلیل قدمت بالای تجهیزات، سبب عملکرد ناصحیح بریکر و طولانی شدن مدت خاموشی در هنگام عملیات ها و بی برقی مشترکین منقطه شده بود، اقدام به نوسازی یک دستگاه بریکر، یک دستگاه سکسیونر و یک دستگاه کلید اتصال به زمین در مدت زمان هفت روز بدون اعمال خاموشی به مشترکان از نوع پارس سوئیچ کردیم.

وی ادامه داد: این امور در جهت پایداری شبکه، کاهش خاموشی ها و تامین برق مطمئن در راستای آسایش و رفاه اجتماعی مشترکین ناحیه صورت گرفته است.

مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق اهواز اضافه کرد: پست زرگان از پست های با قدمت بالای 40 سال و تغذیه کننده مناطق مهمی از شهرستان اهواز از جمله کوی ملت ، زرگان، فرهنگیان و قسمتی از زیتون می باشد.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی      1396/10/17
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :