بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: تاکنون از جمله راهبردهای اصلی مقابله با ریزگردها تعویض مقره های سرامیکی آلوده با مقره های سیلیکونی بوده که با بررسی های علمی انجام شده به راه حل دیگری همزمان با تعویض مقره ها برای دوام و پایداری بیشتر آنها دست پیدا کردیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: راهبرد جدید استفاده ترکیبی از مقره های سیلیکونی و نیز زنجیر مقره های سرامیکی تنظیف شده می باشد.

وی ادامه داد: از آنجایی که تبدیل تمام مقره های سرامیکی به سیلیکونی امکان مخاطرات بالقوه ای به همراه دارد بنابراین، انتخاب این راهبرد ضروری به نظر می رسد و باعث پایداری بیشتر شبکه و توانمندی آن در مقابل عوامل غیرقابل پیش بینی تهدید کننده شبکه برق خواهد بود.
دشت بزرگ تصریح کرد: در این راهبرد علاوه بر تعویض تعدادی از مقره های سرامیکی با سیلیکونی، زنجیره مقره سرامیکی آلوده پس از جداسازی از دکل در کارگاه دمونتاز و بشقاب های آن جدا شده و تک تک مورد تمیز کاری و کنترل قرار می گیرند که پس از اطمینان از سلامت آنها، مجدداً مونتاژ و برای قرار گرفتن در شبکه آماده می شوند.

وی اظهار داشت: چنین زنجیر مقره هایی به دلیل نداشتن جرم های متراکم در شیارهای بشقاب های مقره ، در صورتی که در معرض ریزگردهای آلاینده قرار گیرند، با شستشوی ساده امکان رفع آلودگی آنها وجود دارد و نیازی به تعویض نخواهد داشت.

دشت بزرگ تصریح کرد: آلودگی هوا و وجود ریز گردها در استان خوزستان بر روی سطوح مقره‌های سرامیکی تاثیر نامطلوبی می‌گذارند که با توجه به اینکه مقره‌های خطوط انتقال از تجهیزات اصلی شبکه‌های برق هستند انتخاب نوع و جنس مقره برای هر منطقه، از موارد مهم در پایداری خط و در نتیجه شبکه محسوب می‌شود.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی      1396/10/19
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :