بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

 
 
مراسم قربانی کردن و شکرگزاری  از خداوند متعال در آخرین روز کاری سال 95  با قربانی  یک رأس گوسفند در معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در این مراسم گفت: در دو ماه آخرسال 95 شبکه برق خوزستان به دلیل وقوع گرد و غباری نادر دچار مشکل شد که با بسیج  همه امکانات صنعت برق کشور،  تاثیرات این  پدیده بر روی تجیهزات برقی کنترل و مهار شد.

وی افزود:  این حرکتِ جهادی نمادی از انسجام و همدلی در مجموعه صنعت برق بوده  و این همیاری بی نظیر در تاریخ صنعت برق کشور ماندگار خواهد ماند.

دشت بزرگ خاطر نشان کرد: در این عملیات بزرگ تعداد 98 پست و  2350 دکل توسط 38 گروه عملیاتی از سراسر کشورشستشو داده شدند.

وی تصریح کرد: در دین مبین اسلام بر شکرگزاری  از خداوند بابت عنایت و توجهی که به ما داشته تاکید شده،  به همین دلیل این مراسم در آخرین روز کاری سال 95 برگزار گردید.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان ادامه داد:  در برنامه سال آینده این شرکت قربانی یک رأس گوسفند در ابتدای هر ماه قمری، ذکر 14 هزار صلوات و قرائت حدیث کساء قرار دارد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حسینی امام جماعت شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز به ذکر احادیثی در اهمیت و جایگاه قربانی کردن پرداخت و گفت: امیدواریم این حرکت شرکت برق منطقه ای خوزستان الگویی برای دیگر شرکت ها باشد. 

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : علی سراج همدانی      1395/12/28 16:40    تعداد بازدید :  559
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :