بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب
رئیس هیئت مدیره  و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در آخرین روز سال 95 با حضور در گلزار شهدای اهواز با آرمان های امام (ره)، انقلاب و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق و بیعتی دوباره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود دشت بزرگ به همراه جمعی از معاونان و مدیران در آخرین روز سال 95 با حضور در گلزار شهدای اهواز ضمن نثار شاخه گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی  و شهدای مدافع حرم را که دفاع از  دین جان خود را فدا کرده اند. گرامی داشت.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در گلزار شهدای اهواز گفت: جوانانی که به عنوان مدافع حرم در عراق و سوریه حضور دارند و شبانه روز در حال نبرد با دشمن هستند در حقیقت در حال پاسداری از وطن عزیزمان ایران می باشند زیرا اگر آنها در عراق و سوریه نبرد نمی کردند دشمن به خاک ما تجاوز می کرد.

وی افزود: شهدای مدافع حرم فارغ از هرگونه تعلقات مادی و دنیوی راهشان را انتخاب و به فیض شهادت نائل آمدند، مایه افتخار ملت می باشند و همه ما مدیون خون پاک اینها هستیم زیرا شهدای مدافع حرم  بزرگترین نعمت خداوند که حیات آدمی است را در راه مبارزه با کفر به پیشگاه حضرت زینب (س) تقدیم کردند.

دشت بزرگ اظهار داشت:  یکی از راههای حفظ انقلاب اسلامی التزام  قوی به آرمان های اسلام و انتقال آن به نسل‌های آینده  است که موجب  افزایش بصیرت دینی  می شود.

وی با بیان اینکه ارزش های اسلام و انقلاب باید در میان جوانان ما نهادینه شود، تصریح کرد: پایبندی قوی به انقلاب، استقامت و قرار گرفتن تحت لوای رهبر معظم انقلاب از دیگر راهکارهای حفظ انقلاب و وفاداری به آرمان‌های شهدا است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و روشنگری کنیم چرا که به گفته مقام معظم رهبری امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست. 

محمود دشت بزرگ همچنین با سفر به شهرهای حمیدیه ، سوسنگرد و هویزه و بازدید از پست های برق 230/132 کیلوولت اصلی سوسنگرد و 132/33 کیلوولت هویزه ، ضمن قدردانی از تلاش های همکاران و اپراتورهای برق در سال 95 برای آنها در سال 96 آرزوی موفقیت و سربلندی همراه با پشتکار و کمک به رشد و تعالی  صنعت برق خوزستان  کرد.

گفتنی است، این برنامه با همکاری پایگاه مقاومت بسیج  و روابط عمومی  شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزارشد.
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : رضا محمدیان      1395/12/30 16:53    تعداد بازدید :  619
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :