بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

 


کیامرث حاجی زاده مدیرسامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) از شریف علوی نژاد کارمند شرکت برق منطقه ای خوزستان به خاطر تلاش های فراوان و همکاری با سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، کیامرث حاجی زاده در این لوح تقدیرآورده است : نظام خردمندپرور و اندیشه ورز انقلاب اسلامی ایران فرصتی نیک برای ارجمندان است که دل در گرو خدمت و تعالی این ساختار ارزشی نهاده اند و ما بر این باوریم که همت بلند و ارج گذاشتن  به ارزش های ناب انقلاب اسلامی و انسانی توفیق و کرامتی است که خدای متعال در انسان های لایق به ودیعت گذاشته است.

وی در ادامه اظهار داشته است: بدینوسیله از تلاش های ارزشمند شما در همکاری با سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) استانداری خوزستان برای خدمت رسانی به مردم خوزستان به خصوص قشر بی بضاعت جامعه صمیمانه سپاسگزار و قدردانیم، باشد که خدای متعال ما را در پناه امن الهی خویش محفوظ بدارد.

گفتنی است شریف علوی نژاد رییس گروه بازرسی و رسیدگی به شکایات است که در دفتر بازرسی و حسابرسی شرکت برق منطقه ای خوزستان مشغول به کار می باشد و حدود پنج سال به عنوان نماینده این دفتر با سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) استانداری خوزستان همکاری می کند.   

تمام /منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی      1396/1/19 16:17    تعداد بازدید :  535
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :