بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

 


تعدادی از بانوان شاغل در شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن  با مدیرعامل دیدار و به بیان مشکلات و دیدگاههای خود پرداختند.

به گـزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در این دیدار محمود دشت بزرگ گفت: در این شرکت بانوان از ظرفیت های بالایی برخوردار هستند و این یک امتیاز بزرگ برای رسیدن به اهداف متعالی مجموعه وزارت نیرو محسوب می شود.

وی افزود: در خصوص انتصاب خانم ها در پست های مدیریتی هیچ محدودیتی وجود ندارد و افراد براساس توانمندی و شایستگی منصوب می شوند.

دشت بزرگ خاطرنشان کرد: همه تلاش مجموعه شرکت در این است که شأن و جایگاه بانوان در محیط کاری همراه ‏با آرامش باشد تا آنها بتوانند در عرصه خدمت‌رسانی به مردم فعالتر باشند.‏

وی با بیان اینکه الگوی زنان ما حضرت فاطمه (س) است، اظهار ‏داشت: در انقلاب اسلامی نقش زن، نقشی اثرگذار و ماندگار است که این موجب شده  زنان  بتوانند در همه عرصه‌ها حضور داشته باشند.

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در ادامه این جلسه خاطر نشان کرد: در تدارک هستیم مشکلات مربوط به بانوان در محیط های کاری را برطرف کنیم به همین منظور چندین فضای ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه نشاط و شادابی کارکنان در دست اجرا می باشند که در آینده به  بهره برداری خواهند رسید.

در ادامه این جلسه شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت برق منطقه ای خوزستان  گزارشی از فعالیت های امور بانوان، مشکلات و درخواست های همکاران شاغل را به مدیرعامل ارایه داد.

وی برخی از برنامه های امور زنان و خانواده را،  اجرای کامل بندهای آیین نامه اجرایی توسعه مشارکت زنان، به روز نمودن بانک های اطلاعاتی بانوان شاغل، تلاش در راستای حفظ حقوق و حرمت بانوان خودسرپرست، برنامه ریزی و همکاری در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در راستای ارتقای سطح آگاهی و دانش همکاران، برگزاری جشن ها و مراسم به مناسبت های مختلف فرهنگی، توانمند سازی زنان شاغل از طریق ارایه آموزش های مورد نیاز، توسعه و مشارکت زنان و خانواده همکاران در اشاعه فرهنگ  مدیریت مصرف برق  ، فراهم نمودن امکان بازدید زنان شاغل از طرح ها و تاسیسات صنعت آب و برق استان ، تمرکز بر شناسایی و انعکاس مشکلات کاری زنان شاغل و تلاش در راستای رفع مشکلات و تشکیل جلسات کمیته استانی به عنوان دبیرکمیته انسجام بخشی مشاورین امور زنان و خانواده شرکت های صنعت آب و برق عنوان کرد.

در پایان این جلسه، افراد حاضر به نمایندگی به بیان مشکلات  و درخواست های بانوان شاغل پرداختند.

تمام /
منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : رضا محمدیان      1396/1/28 12:01    تعداد بازدید :  689
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
چهارشنبه 27 دى 1396  /  29 ربیع الثانی 1439  /  2018 17 Jan  - ساعت :