بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

تعبیر خواب

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک پس از انجام تست های لازم با موفقیت برقدار و وارد مدارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: هدف از اجرای این پروژه، افزایش ضریب اطمینان ، پایداری و توسعه شبکه برق جهت مشترکان خانگی و صنعتی، افزایش پایداری، کاهش محدودیت و احتمال خاموشی شبکه توزیع و افزایش تعداد فیدرهای خروجی و قابلیت مانور در شبکه توزیع بوده است.

وی ادامه داد: عملیات احداث ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک شامل تامین تجهیزات، عملیات ساختمانی، نصب و راه اندازی به ظرفیت 30 مگاولت آمپر با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال انجام شده است.

دشت بزرگ خاطرنشان کرد: با احتساب ترانس فوق از تابستان 95 تاکنون 430 مگاولت آمپر به ظرفیت پست های انتقال و فوق توزیع شامل یک پست انتقال و هشت پست فوق توزیع افزوده شده که نسبت به مدت مشابه رشدی حدود 126 درصدی را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: کلیه امور مربوط به طراحی و خدمات مهندسی ، همچنین ساخت تجهیزات و عملیات اجرایی این پروژه توسط شرکت های داخلی انجام گرفته است .

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد : ماموریت این شرکت تامین برق مطمئن و پایدار جهت توسعه پایدار و تامین رفاه و زندگی بهتر برای همه مشترکان در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد می باشد.

تمام/

منبع : روابط عمومی - خبرنگار : حسن دهقانی - عکاس : علی سراج همدانی      1396/4/26
RSS

تلفن :
(061)33369000-9
ایمیل :
info@kzrec.co.ir

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان می باشد.
© CopyRight www.kzrec.co.ir
جمعه 29 دى 1396  /  1 جمادی الاول 1439  /  2018 19 Jan  - ساعت :