اخبار مرتبط
مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان/ خطر آبگرفتگی پست های مهزیار و حمیدیه برطرف شد/ از مردم و سازمان هایی که با برق منطقه ای خوزستان همکاری کردند تشکر می کنم
عملیات خاکریزی و سیلد بندی پست های 400 کلیو ولت مهزیار و 132 کیلو ولت حمیدیه شرکت برق منطقه ای خوزستان برای مقابله با سیل به اتمام رسید و پست ها در وضعیت پایداری قرار گرفتند.
عملیات خاکریزی و سیلد بندی پست های 400 کلیو ولت مهزیار و 132 کیلو ولت حمیدیه شرکت برق منطقه ای خوزستان برای مقابله با سیل به اتمام رسید و پست ها در وضعیت پایداری قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: پست 400 کیلو ولت مهزیار یکی از پست های مهم انتقال نیرو و تامین کننده برق بخش مهمی از غرب شهر اهواز بوده است.
محمود دشت بزرگ با بیان اینکه در چند روز گذشته پست مهزیار در خطر ورود سیلاب قرار داشت، بیان کرد: بعد از آنکه نقشه های حرکت سیلاب مشخص کرد که پست در معرض خطر است اقدام به خاکریزی و سیلد بندی پست کردیم و با اقدامات انجام شده خطر ورود سیلاب به پست برطرف شد.
وی افزود: پست برق 132 کیلو ولت حمیدیه نیز برق این شهرستان را تامین می کرد و یکی از پست های حساس در شرایط کنونی بود که باید از آن مراقبت می کردیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان ادامه داد: وقتی شهرستان حمیدیه در معرض سیلاب قرار گرفت به تبع آن پست برق هم در خطر آبگرفتگی قرار داشت به همین علت با قید فوریت عملیات خاکریزی و سیلد بندی این پست هم انجام گرفت و خطر آبگرفتگی آن از بین رفت.
دشت بزرگ با بیان اینکه قبلا نیز دو پست آهو دشت در شوش و شمال غرب در اهواز نیز کارهای استحکام بخشی آنها انجام شده بود، تصریح کرد: در حال حاضر عملیات خاکریزی و سیلد بندی در پست های میلاد آبادان و شیرین شهر شروع شده است.
وی با تشکر از همکاری مردم و شرکت هایی که به برق منطقه ای خوزستان در این بحران کمک کردند، گفت: از شرکت های توزیع نیروی برق خوزستان و اهواز و شرکت های برق منطقه ای کرمان، فارس، اصفهان ، هرمزگان ، باختر و تهران و به ویژه مردم محلی که در عملیات مقابله ای با سیلاب همکاری کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم.
تمام/
تاریخ:
1398/01/24
ساعت:
11:50
کد خبری:
817
تعداد بازدید صفحه:
363
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal