اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا در برق منطقه ای خوزستان
مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا ویروس در این شرکت را تشریح کرد.
مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا ویروس در این شرکت را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، نوراله شکیبایی گفت: برای مقابله با کرونا ویروس با تشکیل جلساتی با دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر غیرعامل و HSE، انجام اقدامات لازم در همه واحدهای شرکت در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان کرد: خرید لوازم مورد نیاز برای گند زدایی و ضد عفونی شامل الکل، ماسک، دستکش، لباس های مخصوص، اسپری ضد عفونی کننده، گند زدایی و ضد عفونی کردن محوطه های شرکت ها با استفاده از ماشین آلات امور حمل و نقل، نصب اسپری ضد عفونی کننده در ورودی و راهرو های شرکت و توزیع ماسک و دستکش در بین کارکنان، از جمله اقدامات انجام شده است.
بکارگیری دستورالعمل بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت نیرو و دستورالعمل های داخلی شرکت، آموزش به پرسنل متولی مقابله با کرونا از دیگر اقداماتی بوده است که مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی شرکت به آنها اشاره کرده است.
شکیبایی با بیان اینکه انجام این اقدامات 800 میلیون ریال هزینه داشته، تصریح کرد: این اقدامات تا برطرف شدن خطر کرونا ویروس ادامه خواهد داشت و امیدواریم با همکاری کلیه نیروهای شرکت، خطر این ویروس برطرف شود.

تمام/
تاریخ:
1398/12/14
ساعت:
15:09
کد خبری:
1041
تعداد بازدید صفحه:
590
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
امور مهندسی و خدمات عمومی شرکت
تصاویر مرتبط

  • برق خوزستان_0
  • برق خوزستان_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal