گزارش اقدامات کنترل شیوع ویروس کرونا
مدیر دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSEشرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: برای مقابله با ویروس کرونا این دفتر اقدامات مقابله ای را در دو حوزه مدیریتی و عملیاتی در شرکت انجام داده است.

مدیر دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSEشرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: برای مقابله با ویروس کرونا این دفتر اقدامات مقابله ای را در دو حوزه مدیریتی و عملیاتی در شرکت انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ سعید برادران بیان کرد: در پی شیوع ویروس کرونا دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE با رصد شرایط اقدامات و مکاتبات درون سازمانی را آغاز و با سازمان دهی و پیگیری های میدانی و هماهنگی همه واحدهای مسئول، مقابله با این ویروس را در دستور کار قرار داد.

وی تصریح کرد: برگزاری جلسه کمیته منطقه ای مدیریت بحران صنعت برق خوزستان، برگزاری جلسه اضطراری با واحدهای عملیاتی شرکت، لغو کلیه سمینارها، همایش ها، دوره های آموزشی، ماموریت ها و جلسات غیر ضروری و تهیه دستورالعمل مبارزه با کرونا و ارسال به واحد ها از جمله اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا بوده است.

مدیر دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSEشرکت برق منطقه ای خوزستان، سنجش و کنترل دمای بدن همکاران و ارباب رجوع در محل ورودی شرکت، رصد و جلوگیری از حضور افراد مشکوک به ویروس در محل کار، جایگزینی دستگاه های اثر انگشت با دستگاه های چهره نگار حضور و غیاب، تهیه و نصب محلول ضد عفونی کننده در مکان های مختلف شرکت و تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده، دستکش و ماسک در بین پرسنل را دیگر اقدامات انجام شده معرفی کرد.

برادران ادامه داد: ضد عفونی کردن ساختمان های اداری و اتاق ها، ضد عفونی کردن محوطه ساختمان های شرکت، ضد عفونی کردن همه خودروهای شرکتی و استیجاری و اطلاع رسانی های لازم از طریق پورتال شرکت و نصب بنر و پوستر نیز برای مقابله با ویروس کرونا انجام شده است.

وی تاکید کرد: اقدامات انجام شده حاصل همکاری همه مدیران و واحدهای شرکت بوده است و این اقدامات تا پایان ویروس کرونا و اعلام شرایط عادی، ادامه خواهد داشت.

تاریخ:
1398/12/14
ساعت:
18:23
کد خبری:
1042
تعداد بازدید صفحه:
532
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
دفتر مدیریت بحران
تصاویر مرتبط

  • برق_0
  • برق _0
  • برق _0
  • برق_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal