مدیرعامل در بازدید از ناحیه مارون/ تلاش های شما در پایداری شبکه برق اقدامی ارزشمند و جهادی است
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از ناحیه مارون این شرکت بازدید و و در روند آخرین اقدامات انجام شده در آمادگی و پایداری شبکه برق قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از ناحیه مارون این شرکت بازدید و و در روند آخرین اقدامات انجام شده در آمادگی و پایداری شبکه برق قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ با حضور در ناحیه مارون از فعالیت ها و اقدامات نیروهای عملیاتی بازدید و تلاش های آنها برای حفظ پایداری شبکه برق در این شرایط کرونایی را اقدامی ارزشمند و جهادی توصیف کرد.

وی در این بازدید با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، آمادگی و پای کار بودن نیروهای بهره برداری و تعمیراتی را ستودنی خواند و از آنها خواست تا پایان بحران کرونا در پایداری شبکه برق کوشا باشند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان بیان کرد: تامین برق مطمئن و پایدار در مقابله با کرونا نقش حیاتی و اساسی دارد چرا که هم باعث می شود مراکز درمانی با قوت به کار خود ادامه دهند و از ناحیه تامین برق مشکلی نداشته باشند و هم مردمی که در قرنطینه خانگی هستند در آرامش می توانند امورات خود را سپری کنند.

دشت بزرگ همچنین از روند مونتاژ ترانس 3 پست مارون اصلی و پست جدید الاحداث سرچشمه رامهرمز بازدید و بر آماده سازی کامل شبکه قبل از ورود به تابستان پیش رو تاکید کرد.

در ادامه این بازدید رامین گلشنی راد سرپرست معاونت بهره برداری و علی مصطفایی نیا مدیریت بهره برداری انتقال که مدیرعامل را همراهی می کردند از پست موبیل میداوود و پست دشت لاله رامهرمز بازدید کردند و در جریان آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

رضا محمدیان مدیر امور بهره برداری ناحیه مارون نیز در این بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده در این ناحیه ارائه کرد.

تاریخ:
1399/01/10
ساعت:
11:14
کد خبری:
1057
تعداد بازدید صفحه:
4209
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • ناحیه مارون_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal