خسارت 10 میلیارد ریالی انفجار خط لوله گاز به برق منطقه ای خوزستان
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: بر اثر انفجار خط لوله گاز برومی اهوازحدود 10 میلیارد ریال خسارت به خطوط برق این شرکت وارد شد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: بر اثر انفجار خط لوله گاز برومی اهواز حدود 10 میلیارد ریال خسارت به خطوط برق این شرکت وارد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار داشت: از طریق سیستم های حفاظتی متوجه شدیم که در خط عبوری 132 و 230 کیلو ولت حادثه ای پیش آمده و تیم های عملیاتی را به منطقه اعزام کردیم.
وی بیان کرد: بر اثر انفجار خط لوله گاز یک فاز از خط 132 کیلو ولت تک مداره دچار فروپاشی شد و از خط 230 کیلو ولت که به شبکه سراسری متصل است نیز یک فاز به طور کامل ذوب و یک فاز دیگر دچار سیم لاشگی و ذوب بخش آلومینیوم خط شده که باید ترمیم و بازسازی شوند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان ادامه داد: در لحظه حادثه بر روی شبکه 132 کیلو ولت 11 مگا ولت خاموشی در شبکه اتفاق افتاد که در کمتر از 20 دقیقه انتقال بار صورت گرفت و خاموشی برطرف شد.
دشت بزرگ تصریح کرد: در شبکه سراسری برق کشور نیز به واسطه پایداری شبکه برق این شرکت هیچ گونه خاموشی صورت نگرفت.
وی با بیان اینکه در حال حاضر گروه های تعمیراتی و عملیاتی در حال برطرف شدن آسیب های ایجاد شده می باشند، تاکید کرد: بعد از وقوع حادثه تمامی گروه های عملیاتی با ماشین آلات کامل در منطقه مستقر شدند و در حال تعویض سیم های حادثه دیده هستند.
تمام/
تاریخ:
1397/12/25
ساعت:
13:38
کد خبری:
790
تعداد بازدید صفحه:
977
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 2_0
  • 3_0
  • 4_0
  • 5_0

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal