دسته بندی مطالب
اوج مصرف روز چهارشنبه مورخ 1401/02/28
ساعت 15:47 6708 مگاوات
مشابه مصرف در سال قبل 7287 مگاوات
درصد رشد نسبت به سال قبل 7.8-% درصد
یکی از مهمترین اهداف شرکت برق منطقه ای خوزستان در طول سنوات مختلف، ارائه سرویس بهینه به ذی‌نفعان، افزایش رضایتمندی مشتریان، تکریم ارباب رجوع و رعایت مفاد منشور حقوق شهروندی بوده است. در همین راستا، این وظیفه برای شرکت متصور است که نسبت به اخذ نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات مردم و صاحبنظران در حوزه صنعت برق، از طرق مختلف اقدام نماید.

این شرکت خود را موظف می داند تا مقررات، بخشنامه‌ها، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های تدوین شده در کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی خود را طی فراخوان‌هایی به اطلاع عموم برساند و از طریق سامانه نظام پیشنهادها ، نظرات و پیشنهادات  را که خود انعکاسی از نظرات صاحبنظران و مردم می باشد، پیرامون موارد مختلف جمع آوری و بررسی می نماید. پس از دریافت نظرات، نسبت به اصلاح و سپس تصویب و ابلاغ آن‌ها اقدام می‌شود.
 
 
 
دانلود راهبرد مشارکت توانیر از سایت توانیر   
 
 
  
 سامانه نظام پیشنهادها به آدرس : 
 
 https://www.kzrec.co.ir/page-Default/FA/0/form/pId2951
 
 رسیدگی به شکایات به آدرس : 
 
 
 نظر سنجی خدمات به آدرس : 
 
 
 نطر سنجی فرایندها و تصمیمات دستگاه به آدرس :
 
 
 نظر سنجی سایت : 
 
 https://kzrec.co.ir/page-default/FA/0/AdvVote/Itm5-1878/link
 
 
 
- این سازمان کلیه بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را از طریق قسمت قوانین و مقررات پرتال، جهت اطلاع و استفاده در دسترس عموم قرار داده است.
 
- امکان دریافت و پاسخگویی پیام مخاطبین از طریق پست الکترونیکی info@kzrec.co.ir و نیز شماره پیامک 30008578 ایجاد شده است .
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه